بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 8 الی 12

در آیین تکریم معارفه مدیر توزیع برق طبس عنوان شد طراحی واجرای پروژه کاهش تلفات ویژه شهرستان طبس

در آیین تکریم معارفه مدیر توزیع برق طبس عنوان شد طراحی واجرای پروژه کاهش تلفات ویژه شهرستان طبس

 

آیین تکریم و معارفه مدیر توزیع برق طبس شهرستان طبس در مراسم با حضور فرماندارشهرستان طبس ومسئولان محلی این شهرستان  ومدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان جنوبی برگزارشد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان جنوبی از طراحی و اجرای پروژه کاهش تلفات شهرستان طبس خبر داد و گفت: شهرستان طبس به دلیل شرایط آب و هوایی خاص و گرمای بالا به طور ویژه دیده شده و این پروژه تعریف و اجرا شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با اشاره به اینکه اعتبارات جاری هم که به این شرکت اختصاص می‌یابد بسیار کم و محدود است، گفت: وجود شرایط دشوار مالی باعث نشده تا از تعهدات و مسئولیتی که داریم شانه خالی کنیم و خدمت به مردم لحظه‌ای متوقف نشده است.

دادگر ادامه داد: تمام تکالیف قانونی محوله به شرکت توزیع برق استان انجام شده و در بحث مسکن محرومان نیز اولویت‌ها تعیین شده و مدیران در هر شهرستان به خوبی پای کار بودند تا پروژه بزرگ مسکن محرومان به موقع و به درستی به سرانجام برسد.

وی از طراحی و اجرای پروژه کاهش تلفات ویژه شهرستان طبس خبر داد و افزود: همزمان با بحث تعرفه گرمسیری طبس بالغ بر ۲.۵ میلیارد تومان به این امر اختصاص یافت و بسیاری از ترانس‌ها تقویت شد که با منابع شرکت توانیر به اجرا درآمد .پروژه مهم و اثرگذاری بود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان جنوبی افزود: همچنین یک پروژه تحقیقاتی خاص شهرستان طبس و تعریف و انجام شد.

نتایج این پروژه تحقیقاتی صورت پذیرفته که امید است شاهد خوردگی پایه ها با این شدت نباشیم .

اجرای 484 پروژه با اعتباری  بالغ ۳۰ میلیارد در شهرستان طبس

مدیر سابق توزیع برق طبس نیز تعداد پروژه‌های تامین اعتبار شده این شهرستان را از سال ۹۴ تاکنون بالغ بر ۴۸۴ پروژه با اعتبار ۳۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعلام و بیان کرد: از این اعتبار ۱۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون جذب شده و ۱۱ میلیارد تومان در سال ۹۹ در دست اجرا است.

 مهندس علی پرست از نصب ۱۷۵ دستگاه ترانس در این شهرستان خبر داد و گفت: اجرای ۱۲۷ کیلومتر شبکه فشار متوسط و ۵۳ کیلومتر شبکه فشار ضعیف نیز از دیگر اقدامات انجام شده است.

مدیر سابق توزیع برق طبس با اشاره به اینکه ۵۳ مورد نیروگاه خورشیدی نیز هم اکنون در شهرستان طبس در حال تولید انرژی است، افزود: تعداد موارد امضا شده ۱۶۳ مورد است که از این تعداد ۵۳ مورد به بهره‌برداری رسیده است.

 مهندس علیپرست از انعقاد ۸۰ قرارداد به اعتبار ۱۸ میلیارد خبر داد و اظهار کرد: ۳ هزار و ۴۵۴ تیر وارد انبار شده و ۲ هزار و ۷۰۹ تیر فرسوده نیز جمع‌آوری شده است.

مدیر سابق توزیع برق طبس از فروش ۳ هزار و ۳۸۰ انشعاب برق در طبس خبر داد و گفت: همچنین ۵ هزار و ۶۳۴ تقاضای خدمات پس از فروش نیز به سرانجام رسیده است.

 مهندس علیپرست با بیان اینکه ۷ هزار و ۷۴ خاموشی مدیریت شده، بیان کرد: همچنین ۱۵ هزار و ۶۴۴ چراغ خاموش را روشن کردیم و تلفات از ۱۱.۲۷ درصد به ۶.۹۲ دصد رسید.

وی از انجام ۶ هزار و ۳۱۴ ماموریت خط گرم خبر داد و بیان کرد: در این راستا ۸۹۶ مگا وات ساعت خاموشی از روی دوش مردم برداشته شد.

در این مراسم از زحمات 5 ساله مهندس علیپرست مدیر سابق قدردانی و مهندس احمد سحر خیز ‌‌به عنوان مدیر جدید توزیع برق طبس معرفی شد.

 

               
تعداد بازدید : 2603
زمان انتشار : 1399/04/17

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


7 + 15 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS