بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 8 الی 12

قدردانی شرکت برق خراسان جنوبی از شرکت های همکار در راستای کاهش پیک بارتابستان ۹۹

قدردانی شرکت برق خراسان جنوبی از شرکت های همکار در راستای کاهش پیک بارتابستان ۹۹

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی از شرکت های کویر تایر، سیمان قاین، نساجی فردوس ، منیزیم سربیشه و سایر مشترکین صنعتی و کشاورزی و ... در زمینه اجرای شایسته برنامه پاسخگویی بار ومشارکت در طرح های گذر از پیک بار تابستان ۹۹ قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت  توزیع نیری برق خراسان جنوبی؛ مهندس مهدی دادگر در آیین تجلیل ازشرکت های همکار دراجرای طرح کاهش پیک بار سال ۹۹ بااعطای لوح تقدیر به مدیران این شرکت ها از اهتمام صورت گرفته در زمینه اجرای شایسته برنامه پاسخگویی بار ومشارکت در طرح های گذر از پیک بار تابستان ۹۹ تقدیر وتشکر کرد.

در متن لوح تقدیر اهدا شده آمده است: تو‌سعه و پیشرفت روزافزون میهن عزیزمان در عرصه های مختلف وامدار کوشش های خستگی ناپذیر تلاشگرانی است که چرخ های صنعت کشور را پرشتاب تر از گذشته به گردش در می آورد.

خوشبختانه با اتخاذ تدابیر شایسته جنابعالی و مشارکت و تعامل ارزشمند همکاران آن مجموعه تولیدی و با اجرای برنامه های کاهش پیک بار و مدیریت سمت تقاضا که از نمونه های بارز جهش و رونق تولید می باشد تأمین مطمئن و پایدار برق در ایام اوج بار در استان با موفقیت میسر گردید بنابراین از فعالیت های ارزشمند و مؤثر جنابعالی و همکاران آن مجموعه در زمینه اجرای شایسته برنامه های پاسخگویی بار و مشارکت در طرح های گذر از پیک بار تابستان ۹۹ تقدیر و تشکر می نمایم.

 مهندس دادگر مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی ابراز امیدواری کرده است: در سال جهش تولید با تلاش و برنامه ریزی مؤثر و استمرار این اقدام ارزشمند شاهد فعالیت و مشارکت بیشتر شما در این طرح باشیم

توفیق و بالندگی روزافزون شما را در عرصه تولید کشور از درگاه خداوند متعال در ظل توجهات حضرت ولی عصر (ع) و منویات مقام معظم رهبری مسألت دارم.

در این مراسم تجلیل ازشرکت های همکار دراجرای طرح کاهش پیک بار سال ۹۹ معاونان بهره برداری ودیسپاچینگ، فروش وخدمات مشترکان ،مدیر روابط عمومی،روسای مرکز دیسپاچینگ وفوریت های برق  وگروه مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی ومدیر توزیع برق بیرجند حضور داشتند.

 
تعداد بازدید : 152
زمان انتشار : 1399/06/05

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


6 + 20 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS