بیرجند
ملاقات مردمی با مدیر عامل دوشنبه هر هفته ساعت 8 الی 12

نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:

نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:

 

نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت حرکت به سمت انرژی های بادی و خورشیدی در خراسان جنوبی گفت: در خراسان جنوبی پتانسیل ارزشمندی در حوزه انرژی های بادی و خورشیدی وجود دارد که باید در این زمینه سرمایه گذاری شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت دکتر سلمان اسحاقی در دیدار با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با بیان اینکه اگر نظارت بر حسن اجرای قوانین داشته باشیم قطعا موفق خواهیم بوداظهار داشت: اگر بخواهیم امروز بر مبنای نظارت، عملکرد شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی را ارزیابی کنیم به جد می توان گفت امروز این شرکت عملکرد بسیار خوبی داشته و خوش درخشیده است.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی  مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خوشبختانه امسال در حوزه قاینات و زیرکوه قطعی برقی نداشته ایم بیان کرد: این امر نشان دهنده تلاش های شبانه روزی نیروهای شرکت توزیع نیروی برق استان  خراسان جنوبی است.

نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خوشبختانه بحث خط انتقال برق فاضلاب مجتمع یک هزار واحدی که دغدغه چندین ساله برای مردم بود و تعداد دیگری از پروژه های ارزشمند در یک بازه بسیار کم توسط شرکت توزیع نیروی برق استان اجرا شد.

اسحاقی با بیان اینکه در بحث مشکلاتی که وجود دارد باید به سمت منابع مالی برویم که از طرف مردم جذب می شود خاطرنشان کرد: حوزه آب، برق و گاز حوزه ای است که اگر دچار مشکل شود مردم دچار چالش می شوند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی  مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در خراسان جنوبی پتانسیل ارزشمندی در حوزه انرژی های بادی و خورشیدی وجود دارد بیان کرد: اگر ما به سمت انرژی خورشیدی و بادی برویم، مردم می توانند در این زمینه موفق باشند.

نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی  افزود: در زمینه قانون گذاری و اصلاح قانون که به شرکت توزیع نیروی برق کمک کند تا بتواند برای مردم استفاده کند ما آمادگی حمایت را داریم.

اسحاقی به کارخانه فولاد قاین اشاره کرد و گفت: مجتمع فولاد باید بازوی قدرتمندی برای شرکت توزیع برق باشد تا برق آن منطقه احساس ضعف نکند.

در پایان این جلسه دکتر اسحاقی ، با اهدای لوح تقدیر از تلاشهای همکاران شرکت توزیع برق استان تقدیر و تشکر کرد

تعداد بازدید : 97
زمان انتشار : 1399/06/12

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


8 + 15 =
   
   

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است

Power by : RAAKCMS