دریافت استعلام

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
معاون بهره برداری شرکت برق خراسان جنوبی: گروه خط گرم به روش فرمان از راه دور در شهرستان زیرکوه راه اندازی شد      

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی گفت: باهزینه ای بالغ بر40 میلیون تومان، گروه خط گرم به روش فرمان از راه دور در شهرستان زیرکوه راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی، هادی منصوریان در این مراسم گفت: پیش از این تعمیرات و توسعه شبکه فشار متوسط با خاموش کردن شبکه و قطع برق مردم انجام می شد.
وی بیان کرد: با افتتاح این طرح،
۷۰ درصد از تعمیرات شبکه توسط نیروهای آموزش داده شده شهرستان زیرکوه و بدون قطع برق انجام خواهد شد.
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی گفت:موضوع تامین برق پایدار و مستمر بدون لحظه ای خاموشی برای مشترکین صنعتی، خانگی و عمومی حائز اهمیت است.
وی افزود: براساس اعلام سازمان جهانی انرژی, قابلیت اطمینان شبکه های برق در سال 2025 میلادی برق باید به گونه ای باشد که هیچ گونه قطعی نداشته باشیم.

منصوریان اظهار داشت، میزان انرژی توزیع نشده خراسان جنوبی در سال، 89 دقیقه و برای شهرستان زیرکوه تقریبا 2 ساعت در سال به ازاء هر مشترک به طور متوسط می باشد که این نرخ در مقایسه با میانگین کشور به میزان قابل ملاحظه ای کم است.
وی گفت: گروه خط گرم به دو صورت فرمان از نزدیک و فرمان از راه دور قابل انجام است که گروه خط گرم فرمان از نزدیک فقط در مرکز استان انجام می شود و با بکار گیری گروه خط گرم فرمان از دور خاموشی های خواسته حدود 70 درصد کاهش خواهد یافت.
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی با اشاره به درآمد زایی از پنل های خورشیدی بیان کرد: این شرکت آمادگی دارد برای خرید برق با متقاضیان قرارداد تضمینی
۲۰
ساله منعقد کند.
وی اظهار داشت: شرکت برق هر کیلو وات برق تولیدی مازاد مردم را به قیمت
۸۲۰ تومان خریداری می کند.


گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع : داخلی
آخرین ویرایش : 1396/08/06 -- 10:15:38
نویسنده : روابط عمومی
تعداد بازدید : 417
خدمات الکترونیک

 

پیوندها

 

پرداخت قبض .

 

South Khorasan Electrical Distribution Company


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS