دریافت استعلام

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
معاون بهره برداری شرکت برق خراسان جنوبی : 25 موکب زائران خراسان جنوبی درکاظمین برق رسانی می شود      

معاون بهره برداری ودیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی از تامین برق ،۲۵ موکب خدمات رسان و حدود سه کیلومتر از چادرهای زائران در کاظمین خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیری برق خراسان جنوبی ؛ هادی منصوریان صبح امروز در آیین اعزام اکیپ عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی به عراق اظهار داشت: یک اکیپ ۶ نفره به همراه یک دستگاه ژنراتور با بدرقه مدیرعامل، مدیران و کارکنان شرکت برای خدمات‌رسانی در ایام اربعین حسینی عازم شهرکاظمین شدند.

وی گفت: تامین برق حدود سه کیلومتر از چادرهای زائران،برقرسانی به 100 چشمه سرویس بهداشتی و حمام، ۲۵ موکب خدمات رسان به زائران،۱۵ مورد نانوایی،آشپزخانه های طبخ مواد غذایی، سایت های اسکان و پذیرایی، سایتهای خدمات رسانی بهداشت و درمان و تامین برق دستگاه بسته بندی آب و تاسیسات پمپاژ آب و سایر خدمات صورت می گیرد.

معاون بهره برداری ودیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی از ارائه خدمات شرکت برق به موکب های کاظمین خبرداد و گفت: شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با کمک هلی مردمی همشهریان عزیز کلیه لوازم مورد نیاز برق‌رسانی به 25موکب این استان مستقر درشهرکاظمین را تامین خواهد کرد.

,وی افزود: با توجه به نزدیک بودن اربعین حسینی و عزیمت زائران خراسان جنوبی به عتبات عالیات در کشور عراق جهت خدمت‌رسانی به این زائران شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی٬ برق‌رسانی به موکب های این استان در کاظمین را برعهده دارد.

وی به اقدامات انجام شده درسال گذشته اشاره کرد وگفت: نمایندگان اعزامی شرکت در سال قبل نیز اقدام به تامین برق موقت چادرهای اسکان زائران و سایر سازمان های خدماتی در شهر مقدس کاظمین، برق رسانی به ۱۰۰ چادر اسکان و موکب های شهرستانهای تابعه استان و ۶ دستگاه نانوایی سیار،سایتهای پزشکی و محلهای ارائه خدمات فرهنگی به زائران نموده همچنین برق دستگاه بسته بندی آب شرب شرکت آب و فاضلاب و سرویس ها و حمام های سیار و آشپزخانه ها در محلهای اسکان در سال گذشته تامین شد.

معاون بهره برداری ودسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی اظهار داشت: علاوه بر آن تعدادی از کمپهای اسکان زائر و نانوائی های سیار و موکب های استانهای خراسان رضوی و تهران و همچنین سایت پزشکی شیراز برق دار شدند.


گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع : داخلی
آخرین ویرایش : 1396/08/09 -- 05:32:53
نویسنده : روابط عمومی
تعداد بازدید : 394
خدمات الکترونیک

 

پیوندها

 

پرداخت قبض .

 

South Khorasan Electrical Distribution Company


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS