دریافت استعلام

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
اختتامیه ارزیابی گروه نظارت عالیه توانیر از شرکت توزیع نیرو ی برق خراسان جنوبی برگزار شد      

معاون بهره برداری ودیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی بااشاره به اتمام ارزیابی گروه نظارت عالیه بهره برداری شرکت توانیر شامل نمایندگان 6 استان کشور، از روند فعالیت ها و اقدامات شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی، مهندس هادی منصوریان در جلسه اختتامیه ارزیابی گروه نظارت عالیه بهره برداری شرکت توانیر در شرکت توزیع برق خراسان جنوبی، اظهار داشت: با همت و برنامه ریزی شرکت توانیر،این شرکت امسال دومین نظارت عالیه از شرکت های زیر مجموعه در حوزه بهره برداری و ایمنی را در دستور کار خود قرار داده است.

 وی با بیان اینکه نظارت عالیه بهره برداری ازشرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی در آذرماه امسال انجام پذیرفته است افزود: نظارت عالیه در سال جاری در سه حوزه اهداف و برنامه ها ، فرآیندها و نتایج صورت گرفت که در این راستا بیشتر بر روی مرحله انجام صحیح فرآیند ها تاکید گردید.

وی گفت: در ممیزی سال گذشته غیر از نظارت عالیه، استقرار دستورالعمل ها کنترل گردید اما در نظارت عالیه امسال بیشتر برروی اصول مهندسی توجه شده و مدنظر شرکت توانیر بوده است.

معاون بهره برداری ودیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی یکی از اهداف نظارت عالیه امسال  شرکت توانیر بر شرکت های صنعت برق را شفاسازی عنوان کرد. 

وی با بیان اینکه انتقال تجریبات یکی دیگر از اهداف مهم نظارت عالیه است اظهار داشت:این روند می تواند سبب ارتقاء فعالیت شرکت ها شده و نظارت کنندگان و نظارت شوندگان از تجارب همدیگر استفاده کنند.

 مهندس منصوریان تصریح کرد: ماحصل و هدف مهم از این نظارت ها انجام مطلوب تر ماموریت اصلی شرکت در راستای تامین برق مطمئن، مستمر، مداوم  و بدون وقفه است که امیدواریم با این نظارت ها این ماموریت به نحوه شایسته تری انجام شود.

معاون بهره برداری ودیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی بیان کرد: براساس چشم انداز انرژی که سازمان جهانی انرژی تعیین کرده است در سال 2025 باید کیفیت انرژی به حد بسیار بالایی برسد وکوچکترین وقفه ای در تامین برق نداشته باشیم

مهندس منصوریان هدف تعیین شده در برنامه استراتژیک را دستیابی به عدد 20 دقیقه در سال به ازای هر مشترک عنوان کرد و افزود: باید با تلاش و پشتکار و برنامه ریزی و نظارت به این هدف دست پیدا کنیم.

معاون بهره برداری ودیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی گفت: امیدوار هستیم با اقداماتی که در دست انجام داریم بتوانیم وضعیت تامین برق مشترکان خود را هر چه بهتر تامین و بهبود ببخشیم.

وی بیان کرد: در تمام سازمان هم اندیشی در اجراو پیاده سازی سیستم 5S  وجود دارد که به شکل کامل در سطح شرکت پیداسازی شود

 مهندس منصوریان افزود: علی رغم تلاش و اقدامات موثر در راستای تامین برق پایدار و کیفیت بخشی به خدمات مشترکان، ممکن است اشکالاتی وجود داشته باشد که در این راستا  نظارت ها و ارزیابی های صورت گرفته مدنظر قرار خواهد گرفت و امیدواریم در بازدید های آینده در حد توان این مشکلات را مرتفع کنیم.

معاون بهره برداری ودیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی اظهار داشت: این ارزیابی ها سبب ارتقاء کارها و بهبود فعالیت ها و افزایش رضایت مشتری مداری می شود .

وی گفت: این گروه نظارت عالیه از 6 استان کشور شامل استانهای تهران، قزوین، فارس، تبریز، غرب مازندران و همدان فعالیت های شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی را در مدت 4 روز مورد ارزیابی قرار دادند.


گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع : داخلی
آخرین ویرایش : 1396/09/28 -- 10:41:22
نویسنده : روابط عمومی
تعداد بازدید : 281
خدمات الکترونیک

 

پیوندها

 

پرداخت قبض .

 

South Khorasan Electrical Distribution Company


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS