دریافت استعلام

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
مسئول گروه نظارت عالیه بهره برداری شرکت توانیر : اجرای خط گرم از راه دور و نزدیک از نقاط قوت شرکت برق خراسان جنوبی است      

مسئول گروه نظارت عالیه بهره برداری شرکت توانیر گفت: اجرای خط گرم از راه دور و نزدیک از نقاط قوت شبکه توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی ، منوچهر جهان بین در جلسه اختتامیه ارزیابی گروه نظارت عالیه توانیر از شرکت توزیع برق خراسان جنوبی، اظهار داشت: در بررسی و ارزیابی صورت گرفته از شبکه توزیع نیروی برق در استان خراسان جنوبی یکی از نقاط قوت این استان داشتن شبکه پایدار و وضعیت مطلوب و عالی خاموشی ها در استان خراسان جنوبی می باشد. 

وی افزود: ایجاد و فراهم آوردن اینگونه شبکه پایدار حاصل نتیجه زحمات نیروهای سختکوش این استان در عرصه صنعت برق و برنامه های جانبی است که مطابق پیگیری های شرکت توانیرکاملا در این استان اجرا گردیده است.

مسئول گروه نظارت عالیه بهره بردرای شرکت توانیر تصریح کرد: در ارزیابی صورت گرفته شبکه توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی با توجه با اقدامات و تمهیدات صورت گرفته در این استان ، شرایط و نوع اقلیم آن خیلی خوب اجرا شده است.

جهان بین با اشاره به تعامل مطلوب شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با برق منطقه ای، بیان کرد: تمامی این اقدامات و داشتن شبکه پایدار در  این استان در راستای خدمات رسانی مطلوب تر به مردم و جلب رضایت مشترکان حاکی از داشتن برنامه و چشم انداز و نقشه راه مطمئن و موثر است.

وی افزود: اما در کنار این اقدامات ارزنده و نقاط قوت مواردی از جمله محدودیت اعتبار در طرح ها باتوجه به وسعت شبکه ، طول و قدرت نیاز است که این اعتبارات در این استان بیشتر دیده شود.

مهندس جهان بین همچنین اظهارداشت: بحث مدیریت بار و وضعیت ولتاژ در ارزیابی های  صورت گرفته این موضوع نیز در استان خراسان جنوبی خوب مشاهده شد.

جهان بین بیان کرد: در بحث نظارت بر عملکرد واحد های بهره برداری دفتر نظارت بر بهره برداری وظایف گسترده ای دارند که خیلی از وظایف دستگاه نظارت در استان بر زمین مانده است که نیاز به گرفتن مشاور در این زمینه است.

مسئول گروه نظارت عالیه شرکت توانیر گفت: در مجموعه شبکه توزیع نیروی  برق خراسان جنوبی وضعیت خوب و عالی دارد که از زحمات کلیه همکارانمان در این استان تشکر و قدر دانی می شود.


گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع : داخلی
آخرین ویرایش : 1396/09/28 -- 11:11:50
نویسنده : روابط عمومی
تعداد بازدید : 290
خدمات الکترونیک

 

پیوندها

 

پرداخت قبض .

 

South Khorasan Electrical Distribution Company


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS